top of page

VZDELÁVANIE

Ho'oponopono a 12 krokov čistenia

„Milujem ťa. Ospravedlňujem sa. Prosím, odpusti mi.

Ďakujem ti.“

„I love you. I'm sorry. Please forgive me. Thank you.“

„Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“

hero-bottom@2x-dusa.png

"Ho´oponopono je cenný dar, ktorý pomáha človeku rozvinúť funkčný vzťah zo svojou podstatou a nepretržite prosiť o nápravu chybných myšlienok, slov a skutkov. Podstata techniky spočíva v slobode a bezpodmienečnom oslobodení od minulosti. ..."
Morrnah Nalamaku Simeona - učiteľka a majster Ho´oponopono

CIEĽ STRETNUTIA

Naučiť sa prebrať 100% zodpovednosť každý sám za seba pri vytváraní hojnosti, zdravia a mieru. Obnovenie telesnej rovnováhy. Naučiť sa správne dýchať systémom „HA“

PRE KOHO JE URČENÉ

Každý človek, ktorý sa rozhodne prevziať za svoj život, zdravie, lásku, hojnosť,... stopercentnú zodpovednosť.

METÓDA APLIKÁCIE

Ho´oponopono je stará havajská technika pre vytváranie hojnosti, zdravia a mieru. Podstatou je návrat do „nulového stavu“, teda do stavu, v ktorom neexistujú žiadne negatívne spomienky a naša myseľ a podstata je naprosto čistá. V tomto stave sme schopní dosiahnuť takmer čokoľvek. Ho´oponopono dáva životu nový význam prostredníctvom pochopenia vlastnej totožnosti. Nič totiž neexistuje vonku, ale okolitý svet je len odrazom nášho vnútorného sveta. Všetko, čo sa odohráva v našom vnútri, premietame do našich životov a vytvárame si tak spomienky, ktoré utvárajú nami vnímanú realitu. Pokiaľ v našom živote niečo nefunguje, je nutné naše spomienky vyčistiť. Čistenie spomienok, negatívnej energie v nás samých a nájdenie nášho vlastného JA dosiahneme pomocou jednoduchých princípov.

Zamer kurzu
Pre koho

Zaujímavost

SPÔSOB ČISTENIA

Skupinové čistenie - klient si všetky svoje "problémy" ktoré má záujem vyčistiť, zapíše na základe metodickej pomoci terapeuta,   do vlastného listu "Moja kvapka rosy". Následne po vyčistení priestoru a nastavení sa do relaxačnej hladiny klient číta nahlas kompletný text Dvanástich krokov čistenia s tým, že v mieste, kde je potrebné čistiť konkrétne problémy, osoby, situácie, miesta, ... , klient prečíta: "z mojej Kvapky rosy". Zachováva sa tým absolútne súkromie klienta a zároveň sa využíva sila energie skupiny.    

 

Individuálne čistenie - klient si všetky svoje "problémy" ktoré má záujem vyčistiť, zapíše na základe metodickej pomoci terapeuta,   do vlastného listu "Moja kvapka rosy". Následne sa terapeut súčasne s klientom "prenesú" do hladiny théta (hlboká relaxačná hladina v ktorej sa pracuje s najvyššími a najčistejšími energiami Tvorcu všetkého čo je, a terapeut iniciuje čistenie prostredníctvom dvanástich krokov ...... 

ČO MOŽNO TERAPIOU DOSIAHNUŤ

Očistenie, uvoľnenie a odstránenie všetkých nežiadúcich energií a vibrácií, ktoré sme vytvorili, nazhromaždili alebo prijali od počiatku nášho stvorenia do súčasnosti.

Výhodou metódy je, že práca s vlastným „JA“ pomôže nie len vám, ale aj členom vašich rodín, priateľov, spolupracovníkov,...

DĹŽKA TERAPIE

Cca 3 - 4 hodiny (jeden večer, prípadne jedno dopoludnie).

Obsah kurzu
Cena

Cena za terapiu.

Na seminári vám bude zapožičaný písomný materiál ako pomôcka pri skupinovom čistení negatívnych programov, ..... . Materiál je spracovaný z podkladov kurzu „Nalezení vlastního Já pomocí Ho´oponopono – základní příručka 1, Copyright©2009 IZI LLC, preto si ho nebudete môcť vziať so sebou.

INDIVIDUÁLNA

70,- €

osoba / terapia

cena je za individuálnu terapiu

Trvanie 1,5-2 h

CENA

  KOMENTÁRE  

Komentare
Pridať komentár

name

Introduce your team! Click here to add images, text and links, or connect data from your collection.

bottom of page